lefttop.jpgkalendarium
Poniedziałek,
2014-09-01
Imieniny:
Belindy, Bronisza
statystyki
Odwiedziło nas: 92081 osób
Do końca roku: 121 dni
Do wakacji: 298 dni
poleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony, przez kliknięcie w link poleć nas.

newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym gimnazjum (wycieczki, akademie, rady rodzicielskie) - zapisz się na naszą listę mailingową.

Logo BIP
http://oke.jaworzno.pl
http://cke.edu.pl
http://www.saferinternet.pl/pl/dzien-bezpiecznego-internetu
http://www.fdn.pl
http://helpline.org.pl
http://www.pewniak.metis.pl
http://www.metis.pl
http://www.bezpiecznypuchatek.pl/
http://globe.gov/
http://globe.gridw.pl/
http://www.unicef.pl/nmaction/akcja_szkolna/szkola-z-prawami-dziecka/12
middletop.jpg

Szkoła Podstawowa

Jesteś tu: » Strona startowa » Nasze sukcesy » Szkoła Podstawowa

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

 

 

 

 

 

SUKCESY UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

W STARYM CYKARZEWIE

ROK ZKOLNY 2012/2013

 

 

Sukcesy z przedmiotów

 

 

Język polski ( Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy )

 

  • 9 miejsce – Marlena Smok – klasa 4
  • 15 miejsce – Radosław Ociepa – klasa 6 wyróżnienie

 

Historia i społeczeństwo (Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy)

 

  • 4 miejsce – Martyna Tyfel – klasa 4
  • 9 miejsce – Sandra Szyda – klasa 4
  • 15 miejsce – Aleksandra Urbańska – klasa 5 wyróżnienie

 

Język angielski (Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI)

 

  • 21 miejsce - Martyna Tyfel – klasa 4

 

 

Gminny konkurs ,, Liściowe cudaki”

 

  • 1 miejsce – Pawlak Klaudia – klasa 3
  • 3 miejsce – Angelika Łapeta – klasa 3
  • 2 miejsce – Majchrzak Paulina – klasa 1
  • 2 miejsce – Kinga Długosz – klasa 1

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny - ,, Anioły stróże małe i duże”

 

  • 3 miejsce – Aleksandra Urbańska – klasa 5

 

XXV Gminny Konkurs Recytatorski

 

  • 3 miejsce - Aleksandra Urbańska – klasa 5
  • 1 miejsce - Klaudia Pawlak – klasa 3

 

 

 

 




Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej 

im. Marcina Kacprzaka

w Starym Cykarzewie

 

 


ROK SZKOLNY 2009/2010

 

 

  • Ogólnopolski konkurs wiedzy o Janie Pawle II  - Olimpus  - 9 miejsce, uczeń kl.V
  • Ogólnopolski konkurs historyczny MIX  - wyróżnienie, uczeń kl.IV
  • Ogólnopolski konkurs historyczny MULTI TEST – wyróżnienie
  • Ogólnopolski konkurs humanistyczny MIX  - 2 x wyróżnienie dla uczniów kl.IV
  • Ogólnopolski konkurs z przyrody – MULTI TEST - 3 miejsce  uczennica kl.V,
     9 miejsce
    uczeń kl.V, 10 miejsce  uczennica kl. V
  • Powiatowy konkurs języka angielskiego ,, BRITAIN IN FOCUS ” – 9 miejsce
  • Międzynarodowy konkurs plastyczny ,, Kolorowy świat”  - srebrny medal

      uczeń kl.VI

  • Alfik matematyczny – 8 miejsce
  • Kangurek matematyczny – 7 miejsce
  • Olimpiada matematyczna Olimpus  - 4 i 5 miejsce

 

 

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

 

  • Ogólnopolski konkurs z historii OLIMPUS – II miejsce, uczennica kl.IV
  • Ogólnopolski konkurs z języka polskiego OLIMPUS – V miejsce, uczennica kl.IV
  • Zakwalifikowanie się do II etapu Konkursu Przedmiotowego Matematyczno-Przyrodniczego – uczennica kl.VI
  • Rejonowy etap XI Konkursu Biblijnego  - uczeń kl.V
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,, Bezpiecznie na wsi”wyróżnienie

       uczennica kl. V

 

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

 

  • Zakwalifikowanie się do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego

      z języka polskiego z elementami historii –  II etap uczeń kl.VI

  •  Powiatowy Konkurs Biblijny – uczeń kl.VI i V
  • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II – oczekiwanie na wyniki
  • Gminny Konkurs Recytatorski – zakwalifikowanie się do II etapu

      uczenica kl.IV

  • Gmina Mykanów – Moja Mała Ojczyzna – III miejsce drużynowo kl.VI

Opracowanie: szkolnastrona.pl